wtorek, 6 grudnia 2016

NA SZYBKO

Na szybko wyjazd, zwiedzanie, wypoczynek, bo ile można zrobić w 4 dni? Okazuje się, że całkiem WOW ( jak to mówi córka mojej przyjaciółki na wszystko co duże ). Plażowanie, Stown Town, znowu plażowanie, ale w innej części wyspy, kupowanie koralików na rękę na nogę, pyszne owoce morza i całkowite "nie ma mnie" jest realnym planem. Było bosko, bajecznie, wakacyjnie. Zobaczcie sami.


2 komentarze:

  1. Według mnie dziś naważniejsza w motoryzacji jest ekonomiczność danego pojazdu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem ciekawa jak będzie wyglądała motoryzacja za 30-40 lat. Już przed 2000 rokiem wróżyło się teorie na temat bezobsługowych samochodów, latajacych z punktu A do punktu B bez pomocy kierowcy :-) Miało się to nijak do rzeczywistosci. Teraz oprócz designu producenty prześcigają się w coraz mniejszym "teoretycznym" spalaniu auta, oraz w maksymalizacji różnych niepotrzebnych systemów przez które często trzeba odwiedzać autoryzowane serwisy. Wydaje mi się że motoryzacja porusza się trochę nie tą ściążką którą naprawdę powinna... Wyniki spalania często fałszowane itp. :-(

    OdpowiedzUsuń